Eren Karayılan Kimdir? Kaç Yaşında? Annesi Neden Öldü?

Eren Karayılan Kimdir? Kaç Yaşında? Annesi Neden Öldü?

ABONE OL
18 Mart 2024 17:39
Eren Karayılan Kimdir? Kaç Yaşında? Annesi Neden Öldü?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çağımızın bir getirisi olan sosyal medya, ünlü olmayı da kolaylaştırdı. Bu kolaylıktan nasibini alan bir isim olan Eren Karayılan kimdir merak ediyor olabilirsiniz. “Andı Ney Lan?” repliği ile fenomen olan Eren Karayılan’ın hayat hikayesi de oldukça etkileyici.

Eren Karayılan kimdir yazımızda kariyerini nasıl ilerlettiğine ve etkileyici hayat hikayesine değineceğiz. Ünlülerle fotoğraf çekilmesi ve İstanbul caddelerinde şarkı söylenmesiyle bilinen yeni fenomenin hayatını sizlere sunacağız. İşte, detaylar…

eren karayılan kimdir

Eren Karayılan Kimdir?

Sosyal medyanın yeni gözdelerinden olan Eren Karayılan, 30 Eylül 2003 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. “Andı Ney Lan” çıkışıyla şöhret hayatına başlamıştır. Sosyal medyada içerik üretmeye devam etmektedir. Daha 21 yaşında olan Eren, güçlü sesi ile dikkat çekiyor.

Eren Karayılan’ın kendinden 1 yaş küçük bir kız kardeşi vardır. Kız kardeşinin adı Sultan Karayılan’dır.

Eren Karayılan kim merak edenler için onu “Andı Ney Lan” ve “Şey mi dostum” replikleri ile tanıyabilirsiniz. Günümüzde ise ona İstanbul’un sokak ve metrolarında şarkı söylerken rastlayabilirsiniz.

İstanbul’un sokaklarında, metrobüste, her yerde şarkı söyleyerek takipçilerinin kadrajına yakalanıyor. Güçlü sesi ve piyano çalma yeteneğiyle takipçilerini derinden etkiliyor.

Geçtiğimiz günlerde ürettiği içerikler ile kısa sürede popüler olan fitness ve beslenme hakkında takipçilerine bilgi sunan Testo Taylan’ın kanalına konuk oldu. Fenomenlerin yaşadığı yerleri gezerek hayat hikayelerini dinleyen Testo Taylan, Eren’i mahallesinde ziyaret etti.

Eren Karayılan Kaç Yaşında?

Eren Karayılan kimdir başlığımızda Eren’in 30 Eylül 2003 doğumlu olduğunu söylemiştik. Eren Karayılan 2003 doğumludur ve şu an 21 yaşındadır.

Eren Karayılan Hangi Şehirde Doğdu?

Eren Karayılan’a İstanbul sokaklarında sık sık şarkı söylerken rastlayanlar Eren’in hangi şehir doğumlu olduğunu merak edebilir. Eren Karayılan 30 Eylül 2003 İstanbul doğumludur.

Eren Karayılan Nereli?

Eren Karayılan, İstanbul caddelerinde güçlü ve beğenilen sesi ile şarkı söylemektedir. İstanbul’da dünyaya gözlerini açan ve günümüzde hala İstanbul’da yaşayan Eren’in aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Eren Karayılan Hayat Hikayesi

Eren Karayılan’ın etkileyici ve trajik hayat hikayesinden bahsetmek istiyoruz.

Eren Karayılan’ın hayat hikayesi şu şekildedir:

 • Annesi Nülber ve babası Tahir, Eren henüz 5 yaşında iken boşanmıştır.
 • Annesi bir süre sonra Yeşilçam oyuncusu Remzi Ekmekçi ile evlenmiştir. Yeşilçam oyuncusu ve Eren’in üvey babası Ekmekçi, yasa dışı işlere bulaşmış ve aileye şiddet uygulamıştır. Şiddetin boyutu gün geçtikçe artmıştır. Remzi İpekçi Eren’in annesi Nülber Karayılan’ı omzundan bıçaklamıştır.
 • Nülber Karayılan 2011 yılında kendisinin ve çocuklarının yaşadığı şiddete artık dayanamamıştır. Yaşanan olayda kendisini ve çocuklarını savunmak isterken Remzi Ekmekçi’yi bıçaklamıştır. Üvey baba Ekmekçi, yaşanan arbedede hayatını kaybetmiştir.
 • Olayın ardından anne Nülber Karayılan, cezaevine nakledilmiştir. 8 sene cezaevinde yatan anne sonunda tahliye edilmiştir.
 • Eren ve kardeşi Sultan sonunda anneleriyle kavuşmayı kutlarken, cezaevinden çıkan Nülber Karayılan, giderek rahatsızlanmaya başlamıştır. Sağlığıyla birlikte saçlarını da kaybeden annelerine sosyal medyada ‘’kel’’ yorumları gelmiştir. Bu durum ise Eren Karayılan’ı derinden etkilemiştir.
 • Nülber Karayılan, 2011 Haziran ayında fenalaşarak hastaneye kaldırılmış ve beyin kanaması geçirerek 3 gün sonra hayatını kaybetmiştir.
 • Travmatik bir çocukluk yaşayan Eren ve kardeşi küçük yaşta ebeveynsiz kalmışlardır. Eren, annesinin onun yeteneğini genç yaşta fark edip desteklediğini hep dile getirir. Oğlunun yeteneğinin herkes tarafından fark edilmesini istemiştir.

Eren Karayılan Annesi Öldü Mü?

Hayat hikayesi ile takipçilerini derinden etkileyen Eren Karayılan’ın annesi, ikinci evliliğinde eşini kendini savunmak isterken öldürmüştür. 8 yıl cezaevinde yatmış ve sonra çıkmıştır. Ancak eski psikolojisine geri dönememiştir.

Cezaevinden çıktıktan sonra hastalık üzerine hastalık yaşamış, saçları dökülmüştür. 2021 Haziran ayında baygınlık nedeniyle hastaneye kaldırılan Eren’in annesi Nülber Karayılan’ın beyin ölümü gerçekleşmiştir.

eren karayılan kimdir

Eren Karayılan’ın Babası Kim?

Eren Karayılan’ın öz babasının kim olduğu bilinmemektedir. Küçük yaşlarda anne ve babası boşanan Eren Karayılan hakkında yalnızca öz babasının isminin Tahir olduğu biliniyor.

Eren Karayılan Sevgilisi Kim?

Eren Karayılan kimdir araştırmasında en çok merak edilen noktalardan biri sevgilisinin kim olduğudur. Eren Karayılan’ın güncel zamanımızda bir sevgilisi olduğu bilinmemektedir.

Eren Karayılan bir kız arkadaşını sosyal medyada daha önce hiç göstermemiştir.

Eren Karayılan kimdir ve kaç yaşındadır gibi soruları hayat hikayesine değinerek açıkladık. Karayılan’ın güçlü sesiyle söylediği şarkılar daha da gündem olacak gibi duruyor!

  En az 10 karakter gerekli

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.