Bim Noodle Fiyatları 2024: Tekli, 5’li ve 10’lu Noodle Kaç TL?

Bim Noodle Fiyatları 2024: Tekli, 5’li ve 10’lu Noodle Kaç TL?

ABONE OL
28 Haziran 2024 17:28
Bim Noodle Fiyatları 2024: Tekli, 5’li ve 10’lu Noodle Kaç TL?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Noodle, erişte ya da makarna türü olarak pratik ürünler arasında tüketicilerin en sevdiği seçeneklerden birisidir. Bim noodle çeşitleri, fiyatlarının uygun olması ve kalitesiyle en çok araştırılan ürünler arasında yer alıyor. Bim noodle fiyatları 2024 yılında ne kadar? Mevcut markalarla birlikte sizler için açıklıyoruz.

Bim noodle fiyatı 2024 yılında geçtiğimiz yıl ile kıyaslandığında ciddi oranda zamlandı! Ancak günümüzde en uygun ürünler Bim raflarında olmaya devam ediyor. Bununla birlikte Bim tekli, bardak, 5’li ve 10’lu noodle fiyatlarını sizler için özetliyoruz. Bim’de noodle kaç TL? İşte yanıtı…

Bim Noodle Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Bim noodle çeşitleri, tavuk, köri ve sebzeli gibi seçeneklerle en uygun fiyata sahip olması, beraberinde ürünlerin lezzetli olmasıyla tüketicilerin en fazla satın aldığı ürünler arasında yer alıyor. Bununla birlikte son günlerde zamlanan noodle fiyatları Bim listesini sizler için hazırladık! Bim noodle fiyatları ne kadar oldu? Makarolli, İndomie vb. markalarla birlikte açıklıyoruz!

Bim noodle fiyatı 2024 yılına göre ciddi oranda arttı! Günümüzde A-101 ve Şok Market gibi alternatif seçeneklere göre halen en uygun fiyatların Bim’de olduğunu söyleyebiliriz. İşte ayrıntılarıyla birlikte Bim noodle fiyat listesi…

Bim Noodle Fiyatları 2024: Bardak, Tekli, 5’li ve 10’lu

Noodle, pratik hazırlanışı, çeşitlere sahip olması ve fiyatlarının ucuz olmasıyla birlikte en çok tüketilen makarna ürünleri arasında yer alıyor. Esasında Asya eriştesi olarak piyasaya sunulan bu ürünler, en uygun fiyat seçeneğiyle Bim’deki raflarda tüketicilerle buluşuyor. Peki, Bim’de noodle fiyatı ne kadar oldu? İşte güncel bilgiler…

Bim noodle fiyatları 2024’te aşağıdaki gibidir:

 • Bim 10’lu Noodle Fiyatları (İndomie 70 GR): 49,75 TL
 • Bim Noodle Tekli Fiyatları 70 GR (Makarolli): 6,75 TL
 • Makarolli Tavuk Aromalı 70 GR Noodle: 6,75 TL
 • Bim 5’li Noodle Fiyatları 70 GR (İndomie): 27,50 TL
 • İndomie 5’li Körili Noodle Fiyat 70 GR: 27,50 TL
 • İndomie Gurme Acılı 5’li Noodle Fiyatları 80 GR: 54 TL
 • Bim Bardak Noodle Fiyatı (İndomie 60 GR): 13,50 TL

Bim noodle fiyatı, listeden de görüldüğü üzere Makarolli markasıyla en ucuz haliyle yer almaktadır. Makarolli noodle, piyasa içerisindeki en uygun fiyatlı noodle ürünlerinden birisidir.

1- Bim 5’li Noodle Fiyatları

Bim noodle fiyatları

Bim noodle fiyatları güncel listesi için en çok merak edilen seçenek, körili, tavuklu ya da sebzeli olarak üretilen 5’li noodle ürünleridir. Genellikle İndomie markasıyla raflarda tüketicilerle buluşan bu ürünler, tekli noodle almak istemeyenler için fiyat avantajıyla cazip fırsatlar sunuyor. Peki, Bim noodle 5’li ürünleri kaç TL? İşte yanıtı…

Bim 5’li noodle fiyatları 2024 yılında güncel olarak şu şekildedir:

 • İndomie 5’li Noodle Çeşitleri ve Fiyatı: 27,50 TL
 • İndomie Gurme Acılı 5’li 80 GR Noodle: 54 TL

İndomie markası, tüm noodle çeşitlerinin 5’li paketlerini aynı fiyat ile tüketicilere sunuyor. İlgili markanın belirlemiş olduğu fiyat, en uygun haliyle Bim mağazalarındaki etiketlerde yer alıyor. Ayrıca Bim aktüel dönemleriyle birlikte fiyatın daha da cazip hale gelebileceğini belirtmek gerekir.

2- Bim 10’lu Noodle Fiyatları

Bim noodle fiyatları

Bim noodle fiyatı 2024 bilgilerini araştıran birçok kişi, aynı zamanda 10’lu noodle fiyatlarını da merak etmektedir. Bim’de 10’lu noodle ürünleri olarak İndomie markası ön plana çıkarken, çoklu alımlarda fiyat avantajı daha fazladır. Bu nedenle Bim noodle fiyatları 2024 listesinde 10’lu ürünleri detaylı olarak incelemek istiyoruz.

Bim 10’lu noodle fiyatları güncel haliyle şu şekildedir:

 • İndomie 10’lu Noodle Fiyatı 70 GR (Tüm Çeşitler): 49,75 TL

3- Bim Tekli Noodle Fiyatı (Bardak)

Bim noodle fiyatları

Son olarak Bim noodle fiyatları için tekli ve bardak seçeneklerini aktaralım. Bim’de tekli noodle çeşitleri genellikle paket ve bardak halinde markalara göre sunulmaktadır. İndomie ve Makarolli markalarının Bim için en önemli noodle seçenekleri arasında yer aldığını söyleyelim. Bim tekli noodle fiyatı, çoklu alım yapmak istemeyen kişiler için Makarolli markasıyla en uygun halde yer alıyor. İşte ayrıntılar…

Bim noodle fiyatı tekli ve bardak seçenekleri için aşağıdaki gibidir:

 • Makarolli Tekli Noodle Fiyatı 70 GR (Tüm Çeşitler): 6,75 TL
 • İndomie 60 GR Bardak Noodle Çeşitleri: 13,50 TL

NOT: Bim noodle fiyatları 2024 listesi için güncel veriler bu şekildedir ancak, fiyatlar, zam, indirim ya da kampanya uygulamaları ile birlikte değişebilecektir. Bu nedenle güncel fiyat listesini mağazalardan ya da bu sayfa üzerinden kontrol etmeniz tavsiye edilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Bim Çikolata Fiyatları

Bim’de Noodle Fiyatları Uygun Mu?

Bim noodle fiyatları 2024 listesini paylaştıktan sonra bu fiyat bilgilerini kısaca yorumlayalım. Bim’de noodle çeşitleri için iki farklı marka ön plana çıkmaktadır: İndomie ve Makarolli…

Makarolli noodle fiyatları, sadece Bim’de bulabileceğiniz bir seçenek olarak piyasadaki en uygun noodle’lardan birisidir. Ancak ilgili ürünlerin kalitesini, lezzetini ve içerik bilgisini mutlaka kontrol ederek satın alım gerçekleştirmeniz önerilir.

İndomie noodle fiyatları Bim haricinde pek çok markette bulabileceğiniz bir seçenektir. Ancak Bim’de noodle fiyatı, İndomie markasıyla da en uygun haliyle yer alıyor. Özet olarak Bim noodle fiyatlarının A-101, Şok Market ve diğer satış noktalarına göre çok avantajlı ve uygun olduğunu söyleyebiliriz.

  En az 10 karakter gerekli

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.