Bim Çikolata Fiyatları 2024: Buono Sütlü, Bademli, Antep Fıstıklı Çikolata Fiyatı

Bim Çikolata Fiyatları 2024: Buono Sütlü, Bademli, Antep Fıstıklı Çikolata Fiyatı

Bim çikolata fiyatları 2024 yılında Buono markasıyla en fazla araştırılan başlıklardan birisi oluyor. Buono, Bim’in çikolata markası olarak raflardaki yerini alırken bademli, antep fıstıklı, sütlü, bitter gibi çeşitleriyle de oldukça beğenilmektedir. Peki, Bim çikolatası ne kadar oldu? Güncel fiyatları sizler için paylaşıyoruz.

ABONE OL
27 Haziran 2024 17:34
Bim Çikolata Fiyatları 2024: Buono Sütlü, Bademli, Antep Fıstıklı Çikolata Fiyatı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bim çikolata fiyatı, Türkiye’de faaliyette bulunan pek çok zincir markete göre oldukça uygundur. Ancak Bim Buono çikolata fiyatları için güncel listeyi takip ederek daha fazla avantaj sağlamanız mümkündür. Bim çikolata markaları ve çeşitlerine göre güncel fiyat listesini aktarıyoruz. İşte detaylar…

Bim Çikolatası Ne Kadar Oldu?

Bim çikolata fiyatı 2024 yılında Buono markası ve diğer çeşitler ile birlikte sıklıkla araştırılmaktadır. Buono markasının kalitesi ve lezzetiyle birlikte uygun fiyatlı olması, tüketiciler tarafında bu ürünlerin tercih edilmesini sağlıyor. Özellikle Bim bademli çikolata fiyatı ilgili marka açısından en çok araştırılan konulardan birisidir. Güncel fiyatları inceleyeceğiz.

Bim Market çikolata fiyatları, genel anlamda miktar ve kalite bakımından değerlendirildiğinde indirim ve kampanyalarla birlikte çok cazip fırsatlar bunmaktadır. Son dönemde her ne kadar bu ürünler ciddi oranda zamlansa da halen günümüzde en uygun seçenek olarak karşımıza Bim çıkıyor. İşte güncel fiyatlar…

Bim Çikolata Fiyatları 2024: Güncel Fiyat Listesi!

Bim’de çikolata fiyatları, Buono markasının ürün çeşitlerine ve gramajlarına göre değişmektedir. Genel anlamda tablet, kare ve mini çikolatalar sıkça tercih edilirken, tüm çeşitlerin güncel fiyatlarını sizler için inceleyeceğiz. Bim çikolata fiyatı ne kadar sorusunun yanıtını, aşağıdaki tablolardan takip edebilirsiniz.

Bim çikolata fiyatları 2024 yılı için zamlı olarak aşağıdaki gibidir:

Buono Şeker İlavesiz Çikolata 100 GR Fiyatı37,50 TL
Bim Bitter Çikolata Fiyatları 80 GR26,50 TL
Buono Antep Fıstıklı Çikolata Fiyatı 80 GR37,50 TL
Bim Beyaz Çikolata Fiyatı Buono 65 GR21 TL
Buono Sütlü Çikolata Fiyatları 80 GR26 TL
Bim Buono Fiyatları Mini Sütlü 33 GR12,50 TL
Bim Fındıklı Tablet Çikolata Fiyatı 80 GR27,50 TL
Buono Bademli 80 GR Çikolata Fiyatı29,50 TL
Buono %85 Bitter Çikolata Fiyatı 100 GR37,50 TL
Buono %60 Bitter Çikolata Fiyatları 80 GR26,50 TL
Ülker Sütlü Kare Çikolata 60 GR19,50 TL
Topi Tanem Draje Nohut Çikolata34,50 TL
Topi Tanem Krispi Fiyatları34,50 TL

NOT: Bim’de çikolata fiyatları güncel olarak bu şekildedir. Market bünyesinde gerçekleşecek indirim ve kampanyalara göre fiyatlar değişebilecektir. Bu nedenle güncel olarak fiyatların takip edilmesi tavsiye edilir.

Bim çikolata çeşitleri ve markalarına göre güncel fiyatları detaylı olarak inceleyelim…

1- Bim Bademli Çikolata Fiyatı

Bim çikolata fiyatları
Bim çikolata fiyatları

Bim çikolatası ne kadar sorusunu soran birçok kişi, aynı zamanda Buono markasının bademli çikolata ürünlerini araştırmaktadır. Bim bademli çikolata fiyatları, alternatif benzeri ürünlere göre oldukça uygundur. Bu nedenle yüksek avantaj sağlamaktadır.

Bim çikolata fiyatları 2024 yılında Buono markasının bademli çeşidi için şu şekildedir:

 • Buono Bademli Çikolata Fiyatı 80 GR: 29,50 TL

2- Bim Bitter Çikolata Fiyatları

Bim çikolata fiyatları

Bim Buono çikolata fiyatları için en çok çeşit, bitter çikolatalarda bulunmaktadır. Bu nedenle Bim çikolata fiyatı açısından bitter seçeneklerini ayrıca incelemek gerekebilir. Bim’de bitter çikolata fiyatları için aşağıdaki listeyi kontrol edebilirsiniz.

Bim çikolata fiyatları bitter seçenekleri için şu şekildedir:

 • Bim 80 GR Bitter Çikolata Fiyatı: 26,50 TL
 • Bim %60 Bitter Çikolata Fiyatları: 26,50 TL
 • Bim %85 Bitter Çikolata Fiyatı: 37,50 TL

3- Bim Antep Fıstıklı Çikolata Fiyatları

Bim çikolata fiyatları

Bim çikolata fiyatları güncel listesinde en fazla merak edilen seçeneklerden bir diğeri Buono markasının antep fıstıklı çikolata ürünleridir. Buono antep fıstıklı çikolata fiyatı, benzeri ürünlere kıyasla çok daha uygundur. Ancak tüketiciler tarafında kalite ve lezzet dengesinin de araştırılması önemlidir.

Bim antep fıstıklı çikolata fiyatları 2024 yılında şu şekildedir:

 • Buono 80 GR Antep Fıstıklı Kare Çikolata: 37,50 TL

4- Bim Beyaz Çikolata Fiyatı

Bim çikolata fiyatları

Bim çikolata fiyatı 2024 listesinde yer alan bir diğer önemli çeşit beyaz çikolatalardır. Bim’de beyaz çikolata fiyatları da Buono markasıyla etiketlerdeki yerini alıyor. Peki, Bim’in beyaz çikolatasının fiyatı ne kadar? İşte yanıtı…

Bim çikolata fiyatları 2024 listesinde beyaz çikolata ürünlerinin güncel fiyatı aşağıdaki gibidir:

 • Buono 65 GR Antep Fıstıklı Beyaz Çikolata Fiyatı: 21 TL

İlginizi Çekebilir: Bim Pasta Fiyatları

5- Bim Buono Çikolata Fiyatları: Diğer Çeşitler

Bim çikolata çeşitleri sadece bunlarla sınırlı değildir. Buono markasının ayrıca sütlü çikolatalar açısından farklı birçok ürünü bulunuyor. İşte diğer ürünler için Bim çikolata fiyatları…

Bim çikolata fiyatı 2024 yılında diğer çeşitler için şu şekildedir:

 • Topi Tanem Çikolata Çeşitleri ve Fiyatı: 34,50 TL
 • Ülker 60 GR Sütlü Kare Çikolata Fiyatları: 19,50 TL
 • Buono Fındıklı Çikolata Fiyatı Tablet 80 GR: 27,50 TL
 • Buono Mini Sütlü Çikolata 33 GR Fiyatları: 12,50 TL
 • Buono 80 GR Sütlü Çikolata Fiyatı: 26 TL

Bim Çikolata Fiyatı 2024’te Ucuz Mu?

Bim çikolata fiyatları için güncel zamlı listeyi sizlerle paylaştıktan sonra, kısaca diğer marketlerdeki fiyatlarla birlikte kıyaslayarak mevcut seçeneklerin avantajlı olup olmadığını inceleyelim. Bim’de çikolata fiyatı, genel anlamda indirim ve kampanyalarla birlikte diğer marketlere göre avantajlıdır. Ancak bazı ürünler, bilinen markalara kıyasla biraz daha pahalı olabiliyor.

Bim çikolata fiyatlarını bu sayfa üzerinden takip edebilir, ayrıca aktüel dönem kampanyalarını takip ederek indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Genel olarak Buono markası, A-101 ve Şok Market’teki muadil ürünlere göre ucuzdur diyebiliriz. Konuyla ilgili görüşlerinizi yorumlar bölümünden paylaşabilir, ayrıca düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

  En az 10 karakter gerekli

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.