Bim Bebek Bezi Fiyatları 2024: Jenny Willy – Agu Baby Fiyatı

Bim Bebek Bezi Fiyatları 2024: Jenny Willy – Agu Baby Fiyatı

Bebek bezi, yeni ebeveyn olmuş çiftlerin aile ekonomisindeki en büyük giderlerden birisidir. Günümüzde ise fiyatların fahiş noktalara ulaşması, aile bütçelerini ciddi anlamda zorlamaktadır. Bim, uygun ve hesaplı alışverişin adresi olarak bebek bezi çeşitlerinde de avantaj sağlıyor. Peki, Bim bebek bezi fiyatları 2024’te ne kadar? Jenny Willy ve Agu Baby başta olmak üzere tüm markalarla açıkladık.

ABONE OL
21 Mayıs 2024 17:12
Bim Bebek Bezi Fiyatları 2024: Jenny Willy – Agu Baby Fiyatı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Jenny Willy bebek bezi fiyatları, ilgili markanın Bim’e ait olması nedeniyle oldukça uygundur. Ayrıca Bim bebek bezi fiyatı için aynı zamanda Agu Baby gibi marka ve çeşitler de söz konusudur. Jenny Willy yeni doğan, 1 numara, 2 numara, 3 numara, 4 numara, 5 numara ve 6 numara bebek bezi fiyatlarını sizler için açıklıyoruz. İşte detaylar…

Bim Bebek Bezi Markaları Nelerdir?

Bim’den bebek bezi satın almak istiyorsanız, öncelikle markalar ve çeşitlerini bilmeniz gerekir. Bim bebek bezi markaları arasında Agu Baby ve Jenny Willy seçeneği, sadece ilgili zincir marketlerde bulunmaktadır. Buna ek olarak Prima ve Sleepy gibi bilindik bebek bezi markalarına da Bim mağazalarında ulaşabiliyorsunuz. Bim bebek bezi fiyatları güncel listesini bu markalar özelinde sizler için araştırdık!

Bim bebek bezi fiyatı, geçtiğimiz yıla göre zamlanarak fahiş noktalara ulaşmıştır. Ancak Migros, A-101, Şok Market gibi alternatiflere göre en uygun seçeneğin Bim’de olduğunu söyleyebiliyoruz.

Bim Bebek Bezi Fiyatları 2024: Güncel Fiyat Listesi

Bim çocuk bezi fiyatı, alternatif pek çok marka ve seçeneğe göre oldukça uygundur. Bunun nedeni ise Bim’in markası olan Jenny Willy ve Agu Baby’nin üretim maliyetlerinin daha düşük olmasıdır. Bim bebek bezi fiyatı 2024’te zamlanmış olsa da güncel seçenekler içerisinde en uygun seçenek konumundadır. İşte güncel fiyat detayları…

Bim bebek bezi fiyatları 2024 yılında güncel olarak şu şekildedir:

Jenny Willy Bebek Bezi Fiyatları 3 Numara Maxi255 TL
Jenny Willy Bebek Bezi Fiyatı 4 Numara Maxi255 TL
Jenny Willy Bebek Bezi 5 Numara Fiyatı Maxi255 TL
Bim Jenny Willy Bebek Bezi Fiyatları 6 Numara Maxi255 TL
Bim Bebek Bezi Fiyatları Jenny Willy Mini 2 Numara125 TL
Bim Çocuk Bezi Fiyatı Jenny Willy Mini 3 Numara125 TL
Bim Jenny Willy Bebek Bezi 4 Numara Fiyatı Mini125 TL
Bim Jenny Willy Bebek Bezi 5 Numara Fiyatı Mini125 TL
Agu Baby Aylık Paket Bebek Bezi Fiyatları (100’lü, 82’li, 70’li)219 TL

NOT: Bim bebek bezi fiyatları aktüel kampanya ve indirimlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle güncel kampanyaları dikkate alarak Bim mağazalarından fiyat kontrolü yapmanız gerekebilir.

Bim bebek bezi markaları arasında bulunan Jenny Willy ve Agu Baby bez fiyatları bu şekildeydi. Şimdi güncel fiyatları detaylı bir şekilde liste bazlı olarak inceleyelim.

1- Bim Jenny Willy Bebek Bezi Fiyatları

Bim Jenny Willy Bebek Bezi Fiyatları
Bim Jenny Willy Bebek Bezi Fiyatları

Bim bebek bezi fiyatları açısından en uygun marka Jenny Willy’dir. Mini ve Maxi paketleriyle ebeveynlerin bütçe dostu bez alışverişi yapmasını sağlayan marka, mevcut çocuk bezi seçenekleri arasında uygun fiyatıyla göz dolduruyor. Peki, Bim Jenny Willy bebek bezi fiyatları 2024’te ne kadar? İşte yanıtı…

Bim bebek bezi fiyatı 2024 yılında Jenny Willy markası için şu şekildedir:

  • Jenny Willy Maxi Bebek Bezi Çeşitleri ve Fiyatları: 255 TL
  • Jenny Willy Mini Bebek Bezi Çeşitleri ve Fiyatı: 125 TL

2- Bim Agu Baby Bebek Bezi Fiyatı

Bim Agu Baby Bebek Bezi Fiyatı
Bim Agu Baby Bebek Bezi Fiyatı

Agu Baby, Bim’in çocuk bezi markası olarak raflardaki yerini almaktadır. Daha çok maksi aylık paketleriyle ön plana çıkan bu çeşitler, uygun fiyatıyla da ailelerin bütçelerini zorlamadan bez alışverişi yapmalarını sağlamaktadır. Bim bebek bezi fiyatlarını Agu Baby markası için inceledik…

Bim Agu Baby bebek bezi fiyatı güncel olarak şu şekildedir:

  • Agu Baby 100’lü (4 Numara), 82’li (5 Numara), 70’li (6 Numara) Maxi Bebek Bezi Fiyatları: 219 TL

İlginizi Çekebilir: Bim Yufka Fiyatları

3- Bim Bebek Bezi Fiyatı: [Diğer Çeşitler]

Dönem dönem aktüel kampanyalarında Sleepy ve Prima gibi bez markaları da Bim mağazalarında görülebilmektedir. Bu nedenle Bim bebek bezi fiyatı için bu seçenekleri de ek olarak değerlendirmek gerekecektir.

Bim bebek bezi fiyatları 2024’te diğer marka ve çeşitleri için şu şekildedir:

  • Sleepy Extra Gross Paket 100’lü Junior Bebek Bezi Fiyatı: 325 TL
  • Sleepy Extra Gross Paket 100’lü Maxi Bebek Bezi Fiyatları: 250 TL
  • Prima Aktif Bebek Bezi Çeşitleri ve Fiyatı (74, 62, 56’lı): 415 TL
Bim bebek bezi fiyatları
Bim bebek bezi fiyatları

Bim Çocuk Bezi Fiyatı Ne Kadar Zamlandı?

Bim bebek bezi fiyatları 2024 listesini inceledik. Jenny Willy ve Agu Baby markalarının diğer çeşitlere göre fiyat avantajı bariz olarak görülmektedir. Ancak günümüzde, bu markalara ait ürünlerin de fiyatının zamlandığını söyleyebiliriz. Peki, Bim’de bebek bezi fiyatlarına ne kadar zam geldi? İşte yanıtı…

Bim bebek bezi fiyatı, geçtiğimiz yıla göre ortalama olarak %50 oranında zamlanmıştır. Ancak ürün bazlı olarak zam oranları değişiklik göstermektedir. Bu nedenle Jenny Willy, Agu Baby, Sleepy, Prima gibi markalar arasında fiyat artışlarını takip etmeniz önemlidir.

    En az 10 karakter gerekli

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.