Migros Şampanya Fiyatları 2024: (GÜNCEL) Bottega Gold, Dom Perignon

Migros Şampanya Fiyatları 2024: (GÜNCEL) Bottega Gold, Dom Perignon

Şampanya, özel zamanların içkisi olarak tüketiciler tarafından fiyatıyla en çok merak edilen alkollü içecekler arasında yer alıyor. Migros şampanya fiyatları 2024 yılında zamlandı ve güncel fiyat listesini sizlerle paylaşıyoruz. Markalarına göre Bottega Gold, Dom Perignon fiyatları gibi tüm alternatifleri sizler için sunuyoruz.

ABONE OL
28 Haziran 2024 19:31
Migros Şampanya Fiyatları 2024: (GÜNCEL) Bottega Gold, Dom Perignon
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Migros şampanya fiyatı, markaların açıklamış olduğu tavsiye satış fiyatları üzerinden belirlenmektedir. Bu anlamda Macrocenter ve Migros’ta şampanya fiyatlarının aynı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Macrocenter da daha kapsamlı ve yüksek fiyatlı markaları bulabilirsiniz. Migros şampanya markaları ve çeşitlerini fiyat yönüyle inceledik. İşte ayrıntılar…

Migros Şampanya Markaları ve Çeşitleri Nelerdir?

Migros’ta şampanya satın almak istediğinizde pek çok marka ve çeşit ile karşılaşırsınız. Özellikle Macrocenter gibi Migros’un yan kuruluşlarında en pahalı şampanyaları bulabiliyorsunuz. Şampanya fiyatı Migros için zamlanırken fiyatların diğer alkollerde olduğu gibi çok üst noktalara ulaştığını söyleyebiliriz. Bu nedenle Migros şampanya fiyatları güncel listesini sizler için hazırladık.

Migros şampanya çeşitleri ve markaları güncel olarak aşağıdaki gibidir:

 • Mumm Cordon Rouge (Rose, Ice Extra)
 • Dom Perignon (Vintage)
 • Bottega (Gold)
 • Luc Belaire (Gold, Luxe, Rose, Lux Rose)
 • Garrone Prosecco (Köpüklü)
 • Krug Rose
 • Ruinart
 • Kayra (Balo)
 • Kavaklıdere (İnci Damlası, Altın Köpük)

Migros şampanya fiyatı 2024 yılında bu markalar ve çeşitleri üzerinden belirlenmektedir. İşte güncel alkollü şampanya fiyatları Migros listesi…

Migros Şampanya Fiyatları 2024: Zamlı Yeni Liste (Macrocenter)

Migros, şampanya başta olmak üzere pek çok alkollü içeceğin satışını yapmaktadır. Satışı yapılan ürünler arasında olan şampanya aynı zamanda Macrocenter mağazalarında da satılıyor. Pek çok markanın tüm çeşitlerini bulabileceğiniz mağazalarda fiyatlar ise dudak uçuklatıyor. İşte güncel fiyatlara dair detaylar…

Migros şampanya fiyatları 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

Bottega Gold Migros Fiyatları 75 cl500 TL
Migros Dom Perignon Fiyatları (Vintage) 75’lik1.550 TL
Krug Rose Şampanya Fiyatı 75’lik135 TL
Ruinart Şampanya Rose 75 cl500 TL
Moet Chandon Imperial Fiyatı440 TL
Mumm Cordon Rouge 150’lik Şampanya Fiyatı6.000 TL
Kavaklıdere Altın Köpük Şampanya Fiyatları100 TL
Kavaklıdere İnci Damlası Şampanya Fiyatı100 TL
Luc Belaire Lux Rose 75’lik Şampanya2.250 TL
Mumm Cordon Rouge 300’lük Fiyatı20.000 TL
Mumm Rose 75’lik Fiyatları3.600 TL

NOT: Alkollü şampanya fiyatları Migros’ta 2024 yılı için bu şekildedir. Fiyatlar, önümüzdeki ekonomik gelişmelere göre değişebileceğinden dolayı mağazalardan düzenli olarak kontrol edilmelidir.

Migros’ta şampanya markası olarak en çok dikkat çeken iki seçeneği ve diğer ürünlerin fiyatlarını detaylı olarak inceleyelim…

1- Migros Bottega Şampanya Fiyatları

Migros Bottega şampanya fiyatları
Migros Bottega şampanya fiyatları

Migros Bottega şampanya fiyatları 2024 yılı için şu şekildedir:

 • Bottega 75’lik Gold Şampanya Fiyatı: 500 TL

2- Migros Dom Perignon Şampanya Fiyatı

Migros Dom Perignon şampanya fiyatları
Migros Dom Perignon şampanya fiyatları

Migros Dom Perignon şampanya fiyatı da yeni dönemde zamlandı! Peki vintage serisiyle ünlü Dom Perignon şampanya fiyatları Migros’ta ne kadar? İşte yanıtı…

Migros şampanya fiyatları Dom Perignon markası için şu şekildedir:

 • Dom Perignon 75 CL Vintage: 1.550 TL

3- Migros Şampanya Fiyat Listesi: [Diğer Markalar]

Migros şampanya fiyatları
Migros şampanya fiyatları

Migros şampanya çeşitleri sadece Dom Perignon ve Bottega markalarından ibaret değildir. Aynı zamanda yerli ve yabancı pek çok şampanya markası da mağazalardaki yerini almaktadır. Şimdi Migros şampanya fiyat listesi 2024 bilgilerini diğer markalar ve ürünleri özelinde inceleyelim.

Migros şampanya fiyatları güncel olarak diğer marka ürünlerinde şu şekildedir:

 • Veuve Clicquot Rose 75 cl: 500 TL
 • Krug Rose Şampanya Fiyatı: 135 TL
 • Garrone Prosecco Köpüklü Şampanya Fiyatları: 950 TL
 • Luc Belaire Luxe 75 cl: 2.250 TL
 • Luc Belaire Şampanya Fiyatları Migros [Diğer Çeşitler]: 2.250 TL
 • Mumm Cordon Rouge 75’lik Şampanya: 2.750 TL

İlginizi Çekebilir: Migros Tekila Fiyatları

Migros Şampanya Fiyatına Ne Kadar Zam Geldi?

Migros şampanya fiyatları listesini en güncel haliyle sizlerle paylaştık. Migros’ta en ucuz ya da en pahalı olmak üzere pek çok şampanya markasını bu listede yer alabiliyorsunuz. 2024 yılına girerken gelen alkol zamları ise şampanyayı da vurmuştur. Bu nedenle vatandaşlar Migros şampanya fiyatına ne kadar zam geldiğini merak ediliyor.

Migros’ta şampanya fiyatları, ürün bazlı olarak değişmekle birlikte ortalama olarak %20 – 30 oranında zamlanmıştır. Fiyatları etkileyen temel faktörler ise Türkiye’deki vergiler ve ekonomik gelişmelerdir. Bu nedenle tüketiciler, şampanya fiyatı Migros listesini sürekli olarak takip etmektedir.

Migros şampanya fiyatları
Migros şampanya fiyatları

Macrocenter Şampanya Fiyatları Hakkında

Migros şampanya fiyatları konusunda Macrocenter mağazalarına ayrı bir parantez açmak gerekir. Macrocenter, daha üst segment ürünlerin satıldığı, organik pek çok seçeneğin yer aldığı bir markettir ve Migros’un yan kuruluşu olarak hizmet vermektedir.

Macrocenter şampanya fiyatları için yukarıdaki listede yer alan fiyat bilgileri aynen geçerlidir. Ancak Macrocenter mağazalarında daha fazla şampanya çeşidi bulabileceğinizden dolayı farklı fiyatların da olması mümkündür. Bu nedenle mağazalara doğrudan giderek fiyatları kontrol etmeniz önemlidir.

  En az 10 karakter gerekli

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.