Migros Konyak Fiyatları 2024: Hennessy, Cemiyet 35’lik Konyak Fiyatı

Migros Konyak Fiyatları 2024: Hennessy, Cemiyet 35’lik Konyak Fiyatı

ABONE OL
28 Haziran 2024 19:46
Migros Konyak Fiyatları 2024: Hennessy, Cemiyet 35’lik Konyak Fiyatı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Migros, Türkiye’de en önemli alkol satış noktalarından birisi olarak fiyat listeleriyle takip edilen zincir marketler arasında yer alıyor. Bu kapsamda konyak içkisinin çokça araştırıldığını söyleyebiliriz. Migros konyak fiyatları 2024 listesini sizler için derledik!

Migros konyak fiyatı, CarrefourSA ve tekel gibi diğer satış noktalarına göre markaların tavsiye ettiği satış fiyatlarını etiketlere yansıtmasıyla belirleniyor. Buna göre Hennessy, Cemiyet, Camus gibi kanyak markalarının fiyatları araştırılıyor. Migros 35’lik konyak fiyatları ne kadar oldu? Güncel listelerle açıklıyoruz! İşte detaylar…

Migros’ta En İyi Konyak Markaları

Migros konyak fiyatları, KDV ve ÖTV vergi oranlarının değiştirilmesi ve kur fiyatlarının artırılmasından kaynaklı olarak zamlandı! Yapılan son fiyat değişikliklerine göre pek çok markada %20 – 30 arasında zamlar söz konusudur. Bu anlamda vatandaşlar da fiyat listelerini en iyi konyak markalarına göre araştırmaktadır.

Türkiye’de satışta olan konyak markaları, daha çok yerli ve yabancı markalar özelinde yer almaktadır. En iyi konyak markası ise kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilecektir. Buna göre Migros konyak çeşitleri ve markaları aşağıdaki gibidir:

 • Martell
 • Courvoisier
 • Camus
 • Cemiyet
 • Hennessy
 • Remy Martin
 • Napoleon

Şimdi Migros kanyak fiyatlarını bu markalara ve çeşitlerine göre inceleyelim.

Migros Konyak Fiyatları 2024: Güncel Fiyat Listesi

Migros’ta konyak fiyatları, ülkemiz ekonomik koşulları nedeniyle markaların yapmış olduğu fiyat değişikliği sonrasında zamlanmıştır. Yeni fiyat listesi ise vatandaşların gündeminde! Migros’ta konyak fiyatı ne kadar oldu? Aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz.

Migros konyak fiyatları 2024 yılında güncel haliyle aşağıdaki gibidir:

Hennessy Fiyat Migros Listesi (VSOP 70’lik)360 TL
Hennessy Konyak Migros Fiyatları (VS 70’lik)235 TL
Courvoisier 70’lik Konyak Fiyatları Migros (XO)790 TL
Migros Cemiyet Konyak Fiyatı (70’lik)810 TL
Cemiyet Kanyak Migros Fiyatları (35’lik)460 TL
Napoleon Konyak Fiyatları (Duclos Brendi 70’lik)730 TL
Remy Martin Konyak Fiyatı (XO Excellence 70’lik)9.060 TL
Camus Konyak Fiyatı (70’lik VSOP)265 TL
100’lük Konyak Fiyatı (Courvoisier VSOP Konyak)440 TL
Martell 70’lik Konyak Fiyatları Migros (VSOP)2.660 TL

NOT: Migros konyak fiyatları 2024 yılı itibariyle bu şekildedir. Fiyatlar, görüldüğü üzere markalar ve çeşitleri arasında ciddi farklılıklar içermektedir. Bu nedenle kanyak çeşitleri arasında fiyat araştırması yaparak satın almanız önerilmektedir.

Konyak fiyatları 2024 Migros listesinde yer alan bazı markaları ve çeşitlerini, fiyat yönünden daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

1- Hennessy Konyak Migros Fiyatı

Hennessy Konyak Migros Fiyatı
Hennessy Konyak Migros Fiyatı

Migros konyak markaları ve çeşitleri arasında hemen her mağazada bulabileceğinizi bir seçenek ile açıklamalara başlayalım: Hennessy…

Hennessy konyak fiyatı Migros’ta, markanın tavsiye etmiş olduğu fiyat listeleri üzerinden belirlenmektedir. VSOP ve VS çeşitleriyle raflardaki yerini alan Hennessy 70’lik fiyatları Migros’ta ne kadar? İşte yanıtı…

Migros Hennessy konyak fiyatları 2024 yılında şu şekildedir:

 • Hennessy VSOP 70’lik Fiyatı: 360 TL
 • Hennessy VS 70’lik Konyak Fiyatları: 235 TL

2- Migros Camus Konyak Fiyatları

Migros Camus Konyak Fiyatları
Migros Camus Konyak Fiyatları

Camus konyak markası, 70’lik VSOP ve VS çeşitleriyle Migros raflarında yerini alıyor. Daha çok 3M ve 5M mağazalarında bulabileceğiniz bu kanyak markasının fiyatlarını inceleyelim…

Migros konyak fiyatları Camus markası ve çeşitleri için şu şekildedir:

 • Camus VSOP 70’lik Konyak Fiyatı: 265 TL
 • Camus VS 70’lik Konyak Fiyatları: 175 TL

3- Migros 35’lik Konyak Fiyatları

Migros cemiyet konyak fiyatları
Migros cemiyet konyak fiyatları

Migros konyak fiyat listesi, daha çok 35’lik gibi miktar seçenekleriyle araştırılıyor. İlgili mağazalarda konyak markalarının çok fazla 35’lik seçenek bulundurmadığını belirtmemiz gerekiyor. Bu nedenle mevcut fiyat listesi içerisinde Migros konyak fiyatlarını 35’lik seçenekler itibariyle sıralayacağız.

Migros 35’lik konyak fiyatları 2024’te şu şekildedir:

 • Cemiyet 35’lik Konyak Fiyatı: 460 TL

4- Migros 70’lik Konyak Fiyatları

Migros’ta 70’lik konyak fiyatı, hem çeşit fazlalığı hem de ilgili zincir marketin uygun bir şekilde fiyat belirlemesiyle daha çok araştırılmaktadır. Bu nedenle Migros konyak çeşitlerini 70’lik olmak üzere fiyat yönüyle listeliyoruz.

Migros konyak fiyatları 2024’te 70’lik seçenekler açısından şu şekildedir:

 • Tabii 70’lik Konyak Fiyatı: 250 TL
 • Cemiyet 70’lik Fiyatları: 810 TL
 • Truva 70’lik Kanyak Fiyatları: 150 TL
 • Remy Martin VSOP 70’lik Fiyatları: 2.890 TL
 • Courvoisier VSOP 70’lik Konyak Migros Fiyatı: 335 TL

İlginizi Çekebilir: Migros Viski Fiyatları 

Migros Konyak Fiyatı Ne Kadar Zamlandı?

Migros konyak fiyatları
Migros konyak fiyatları

Migros konyak fiyatları güncel listesini markalarına ve çeşitlerine göre sizler için paylaştık. Geçtiğimiz yıldan günümüze kadar çeşitli sebeplerle alkol fiyatlarının zamlanması, tüketicilerin fiyatları daha çok takip etmesine neden oluyor. Peki, Migros’ta konyak fiyatı, geçtiğimiz yıla göre ne kadar zamlandı? Bu konuya dair güncel bilgiler şöyle…

Migros’ta konyak fiyatları, geçtiğimiz yıla kıyasla markalara ve çeşitlere göre değişmekle birlikte ortalama olarak %20 – 30 arasında zamlanmıştır. Ancak markaların kendi stratejilerine göre fiyatları belirlemesi, bu konuda net bir oran belirlemeyi zorlaştırmaktadır. Bu nedenle ilgili zam oranları marka ve ürün bazlı olarak değişiklik gösterebilecektir.

  En az 10 karakter gerekli

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.