Bim Makarna Fiyatları 2024: (Yeni Fiyatlar) Filiz, Cardella, Pasta Villa

Bim Makarna Fiyatları 2024: (Yeni Fiyatlar) Filiz, Cardella, Pasta Villa

Makarna, gıda ürünleri arasında lezzeti ve uygun fiyatı ile en çok tüketilen ürünlerin başında geliyor. Ancak son günlerde enflasyon kaynaklı gelen zamlar, makarnayı da vurdu! Hesaplı alışverişin adresi olan Bim makarna fiyatları 2024 yılında ne kadar oldu? Cardella, Filiz, Pasta Villa gibi markalarla sizler için açıklıyoruz.

ABONE OL
25 Haziran 2024 17:56
Bim Makarna Fiyatları 2024: (Yeni Fiyatlar) Filiz, Cardella, Pasta Villa
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bim’de makarna fiyatları, diğer tüm zincir marketlerle kıyaslandığında hesaplı olmasıyla gündeme geliyor. Vatandaşlar, uygun fiyatlı makarna arayışında Bim’i tercih ederken aynı zamanda güncel fiyatları da merak ediyor. Bim makarna fiyatı 2024’te ne kadar? İşte ayrıntılar…

Bim Makarna Çeşitleri ve Fiyatları: Ne Kadar Oldu?

Bim’de makarna fiyatları için pek çok marka ve çeşit geçerlidir diyebiliriz. Özellikle Bim’in makarna markası Cardella, en hesaplı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bununla birlikte geçtiğimiz döneme kıyasla fiyatların zamlandığı makarnada güncel fiyat listesi merak edilmektedir. Bim makarna çeşitleri ve fiyatları için güncel tabloyu sizlere hazırladık!

Bim makarna fiyatları güncel listesinde daha çok Cardella markası ön plana çıkıyor. Ancak Bim Filiz makarna fiyatı da tüketicilerin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bim makarna markalarını sizler için özetleyerek güncel fiyatları açıklıyoruz! İşte ayrıntılar…

Bim Makarna Fiyatları 2024: Tüm Markalar…

Bim makarna fiyatı, daha çok ilgili marketin kendi markasıyla araştırılmaktadır. Cardella makarna fiyatları başta olmak üzere tüm seçeneklerin güncel fiyatını aşağıdaki tablo ve listelerde bulabilirsiniz. Bim’de makarna fiyatları ne kadar? İşte güncel tablo…

Bim makarna fiyatları 2024 yılı itibariyle aşağıdaki gibidir:

Cardella 500 GR Boncuk Makarna Fiyatı10,75 TL
Cardella 500 GR Tel Şehriye Fiyatları10,75 TL
Cardella 500 GR Fiyonk Makarna10,75 TL
Bim Cardella Makarna Fiyatları10,75 TL
Bim Filiz Makarna Fiyatları17,50 TL
Barilla 500 GR Makarna Fiyatı21,75 TL
Bim Pasta Veneta Makarna Fiyatları15,75 TL
Filiz Tam Buğday Makarna17,50 TL
Bim Pastavilla Makarna Fiyatları19,75 TL

NOT: Bim makarna fiyatı güncel olarak bu şekilde olsa da; indirim ya da zam gelişmelerine göre değişebilecektir. Bu nedenle güncel fiyat listesini mağazalardan teyit etmeniz önem arz etmektedir.

Bim makarna çeşitleri ve fiyatları bu şekildeydi. Şimdi fiyatları, çeşitlerine ve markalarına göre detaylı olarak inceleyelim…

1- Bim Cardella Makarna Fiyatı

Bim makarna fiyatları
Bim makarna fiyatları

Bim makarna markası olarak Cardella seçeneği ön plana çıkmaktadır. Günümüzde piyasadaki en ucuz makarna olan Cardella, tüketicilerin takip ettiği markalar arasında yer alıyor. Bim makarna fiyatları açısından da güncel olarak takip altında olan Cardella makarna çeşitlerini ve fiyat listesini sizlere aktarıyoruz.

Bim Cardella makarna fiyatı 2024 yılında aşağıdaki gibidir:

 • Bim’de makarna fiyatları Cardella markasının 500 gramlık tüm çeşitleri için 10,75 TL olarak belirlenmiştir.

2- Bim Filiz Makarna Fiyatları

Bim makarna fiyatları
Bim makarna fiyatları

Filiz markası, Bim’de makarna fiyatını araştıran pek çok kişinin merak ettiği seçenekler arasında yer alıyor. Kelebek, fiyonk, boncuk, yüksük gibi çeşitleriyle raflardaki yerini alan Filiz makarna fiyatı Bim’de ne kadar? İşte yanıtı…

Bim makarna fiyatları 2024 yılında Filiz markası için şu şekildedir:

 • Bim Filiz makarna fiyatları, 500 gramlık tüm çeşitleri için 17,50 TL olarak belirlenmiştir.
 • Sebzeli burgu makarna ya da tam buğday makarnası gibi çeşitlerde fiyatlar için küçük değişiklikler olabilecektir.

3- Bim Makarna Fiyatı: Diğer Markalar

Bim makarna çeşitleri ve fiyatları açısından diğer markaların da incelenmesi gerekebilir. Bim’de makarna fiyatlarını araştırıyorsanız, Pastavilla, Barilla ve Pasta Veneta gibi alternatif seçenekler de mevcuttur. İşte Bim’de makarna fiyatları…

Bim makarna fiyatları 2024’te diğer marka ve çeşitleri için şu şekildedir:

 • Bim Barilla Makarna Fiyatı 500 GR: 21,75 TL
 • Bim Pasta Veneta Makarna Fiyatları 500 GR: 15,75 TL
 • Bim Pastavilla Makarna Fiyatı 500 GR: 19,75 TL
 • Filiz Tam Buğday Makarna Fiyatı: 17,50 TL
 • Filiz Sebzeli Burgu Makarna Fiyatları: 18,50 TL
 • Barilla Gnochetti 500 GR Makarna Fiyatı: 26 TL
 • Bim Spagetti Fiyatları (Barilla): 26 TL

NOT: Bim makarna fiyatı için güncel listeyi sizler için sunduk. Fiyatlar, ekonomik gelişmelere göre değişebileceği gibi marketin indirim ya da kampanyaları ile de değişebilecektir.

İlginizi Çekebilir: BİM Salça Fiyatı

Bim’de Makarna Fiyatları Ucuz Mu?

Bim makarna fiyatları güncel listesini paylaştıktan sonra bu fiyatların diğer marketlerle kıyaslamasını yapalım. Bim, hemen her ürün için gerek kendi markası gerekse de bilinen markalarla en uygun fiyatı sunan marketlerden birisidir. Bim makarna çeşitleri ve fiyatları da bilindiği gibi diğer marketlere kıyasla çeşitli avantajları beraberinde getiriyor.

Bim Cardella makarna fiyatları, piyasa içerisindeki en uygun seçeneklerden birisidir. Ayrıca Filiz, Barilla ve Pastavilla gibi bilinen markalarda da fiyatlar, diğer zincir marketlere kıyasla en uygun haliyle tüketicilerle buluşuyor. Bim’in makarna markalarından bir diğeri olan Pasta Veneta ise Cardella’ya göre pahalı, ancak diğer marketlerin makarna fiyatına göre oldukça uygundur.

Bim makarna fiyatları 2024 listesi hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümüyle belirtebilir, ayrıca sorularınızı da sorabilirsiniz.

  En az 10 karakter gerekli

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.