Yorum Yaz Para Kazan 2024: Yorum Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Yorum Yaz Para Kazan 2024: Yorum Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

ABONE OL
7 Mayıs 2024 16:08
Yorum Yaz Para Kazan 2024: Yorum Yaparak Nasıl Para Kazanılır?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yorum yaparak para kazanmak, son zamanlarda insanların en çok araştırdığı ek kazanç yöntemlerinden birisi olarak öne çıkıyor. Google, YouTube, Amazon, Trendyol ve daha birçok platformda yorum yapıp para kazanmak gerçekten mümkün mü? Detayları sizlerle paylaşıyoruz. Yorum yaz para kazan sistemi hakkında tüm bilgileri aktarıyoruz…

Yorum yazarak para kazanma sistemi, günümüzde bazı site ve uygulamalar aracılığıyla dahil olabileceğiniz, basit bir kazanç yöntemidir. Ancak bu konuda fazlaca dolandırıcılık yapıldığı için kesinlikle sadece güvenilir uygulamaları tercih etmeniz gerekiyor. Bu konuda Amazon yorum yap para kazan gibi pek çok konu ile bu faaliyet yürütülebiliyor. İşte gerçek yorum yaz para kazan siteleri ve yöntemleri…

Yorum Yaparak Para Kazanma Sistemi Hakkında

Yorum yaparak para kazanmak için öncelikle güvenilir bir aracı platform bulmanız ve sonrasında verilen görevler doğrultusunda yorum yapmanız gerekiyor. Günümüzde yorum yaz para kazan sistemi açısından pek çok uygulama bulabilirsiniz. Ancak birçoğu ya gerçekten ödeme yapmıyor ya da sizden para talep edip doğrudan dolandırıcılık yapıyorlar.

Yorum yap para kazan sistemi, temel olarak işletmelerin kendi mağazaları ve hizmetleri hakkında olumlu yorum yaptırma karşılığında ücret ödedikleri, yorum yapanların ise bu ücretin komisyon harici kalan kısmını alarak kazanç elde ettikleri bir sistemdir.

Trendyol’da yorum yaparak para kazanma hakkında çokça merak edilenler var. Ancak ülkemizin ticaret hacmi bakımından en fazla tercih edilen Trendyol’da böyle bir uygulamanın olmadığını belirtelim. Geçmiş dönemlerde yorum yapma karşılığında 75 TL indirim kuponu gibi uygulamalar olsa da, günümüzde bu tarz kampanyalara yer verilmemektedir. Ancak farklı bazı yöntemlerle yorum yaz para kazan sistemine dahil olmak mümkün. İşte detaylar…

Yorum Yaz Para Kazan Gerçek Mi?

Yorum yaz para kazan gerçek mi?
Yorum yaz para kazan gerçek mi?

Öncelikle yorum yaparak para kazandıran uygulamaların tamamen gerçek olduğunu söylemek gerekiyor. Uygulama ve sitelerdeki temel mantık ise “görev” formatında size bir yorum yazma işi verilip, belirtilen şekilde gerçekleştirdiğinizde önceden belirlenen tutarın hesabınıza yatırılması üzerinedir.

Yorum yaz para kazan uygulamaları için araştırma yapılsa da günümüzde bu uygulamaların sayısı çok azdır. Diğer bazı yöntemlerle daha etkili bir şekilde gelir elde edebilirsiniz. Bu sayfada sadece ne şekilde para kazanabileceğiniz üzerinde duracağız. Ayrıntılar…

Yorum Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Yorum yaparak para kazanmak için belirli yöntemlerin var olduğundan bahsettik. Peki, yorum yaparak nasıl para kazanılır? Konuyla ilgili araştırma yaptığımızda üç farklı öğenin ön plana çıktığını görüyoruz:

 • Web siteleri aracılığıyla,
 • E-ticaret platformları aracılığıyla,
 • Freelance çalışarak.

İnternette yorum yaparak para kazanma sitelerini, uygulamaların ve diğer yöntemleri daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

1- Web Siteleri Aracılığıyla

Yorum yaz para kazan sistemine dahil olmak istiyorsanız, öncelikle web sitelerini ve uygulamaları kullanabilirsiniz. Birçok görev sitesi, yorum yaptırma şeklinde sizlere görev tanımlıyor ve sonrasında belirlenen ücretleri kazanıyorsunuz.

Yorum yaparak para kazandıran sitelerden bazıları şu şekildedir:

 • StartupMarket
 • Dijital Görev
 • R10
 • Sendeyorumyapkazan
 • JetGörev
 • Bionluk

Bu siteler, listede de görüldüğü üzere çoğunlukla görev yapma siteleridir. Yorum yaz para kazan için de genel olarak görev verme şeklinde bu sistem yürütülmektedir.

Bunlar haricinde R10, Donanimhaber, WmAraci gibi forum sitelerinde de üyelik almanızı ve para kazanma konularını takip etmenizi öneririz. Özellikle R10 gibi kullanıcı sayısı yüksek webmaster sitelerinde e-ticaret mağaza ya da site sahipleri, kendilerine özel olumlu yorum yaptırmak için iş ilanları paylaşabilmektedir.

2- E-Ticaret Platformları Aracılığıyla

yorum yaz para kazan
yorum yaz para kazan

Amazon yorum yap para kazan şeklinde yapılan aramalar, beraberinde e-ticaret sitelerinin de bu sisteme dahil olmak için kullanılabileceğini gösteriyor. Trendyol’un böyle bir uygulaması olmasa da yorum yaz para kazan sisteminde gelir elde eden kişiler, farklı yöntemlerle e-ticaret mağazalarına yorum yaparak para kazanabiliyorlar.

Doğrudan e-ticaret platformu aracılığıyla yorum yapıp ek kazanç elde etmek için Amazon Mechanical Turk uygulaması önerilebilir. Tahmin edileceği üzere Amazon’un kendi web sitesi iyileştirmeleri için kullanılan bu görev uygulaması, yüksek kazançlar elde etmenizi sağlayabiliyor. Ancak ülkemizde kullanıma açılmayan bu uygulamanın önümüzdeki günlerde Türkiye’de de aktif edilmesi bekleniyor.

3- Freelance Çalışma Sistemi

Yorum yaparak para kazanma yöntemleri arasında son olarak freelance çalışma sisteminden bahsedelim. Bu işi yapabilmek için site ya da uygulamaları aracı olarak kullanmanız şart değildir. Hizmetinizi etkili bir şekilde gerçekleştirdiğinizde, dışarıdan iş alıp kendinize freelance çalışma sistemi hazırlayabilirsiniz.

Yorum yaz para kazan sistemini freelance çalışmaya dönüştürüp para kazanmak için öncelikle bol miktarda mail hesabına ihtiyacınız var. Yorum yapacağınız profilleri etkili bir şekilde düzenledikten sonra artık hizmetlerinizi netleştirip tanıtmanın vakti geldi!

Türkiye’de bulunan otel, motel ve benzeri turizm firması sahipleri, küçük çaplı e-ticaret firmaları ve bu türevdeki tüm kurumlara mail atarak hizmetinizi tanıtın. Geri dönüşlere göre çalışma saatinizi düzenleyebilir, freelance çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayrıca Bionluk, Upwork, Freelancer, Fiverr gibi uygulamalar aracılığıyla bu tarz iş alım yapan kişilere ulaşabilir, tamamen freelance olarak gelir elde edebilirsiniz.

Benzer İş Fikirleri: Al Sat Yapılacak İşler

Yorum Yaparak Ayda Kaç TL Kazanırım?

yorum yaz para kazan
yorum yaz para kazan

Yorum yaz para kazan sisteminin detaylarını inceledik. Peki, bu işi yapınca ne kadar gelir elde edilebiliyor? Öncelikle aylık gelirinizin yapacağınız yorum sayısı ve bu işe ayıracağınız vakit ile ilgili olduğunu bilmeniz gerekir. Ortalama olarak yeteri kadar vakit ayırdığınızda ve daha fazla yorum yazmaya başladığınızda, müthiş gelirlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yap para kazan sisteminde yorum başına kazançlar ortalama olarak şu şekildedir:

 • 1 Yorum Ücreti: 0,50 TL – 1 TL
 • 10 Yorum Ücreti: 5 TL – 10 TL
 • 100 Yorum Ücreti: 50 TL – 100 TL

Bu şekilde aylık 20.000 yorum yazarsanız 10.000 TL – 20.000 TL arasında ek kazanç elde edebilmek mümkündür. Yorum yaz para kazan sistemiyle ilgili merak ettiklerinizi “yorumlar” aracılığıyla bizimle paylaşabilir, düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

  En az 10 karakter gerekli

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.