Günlük burç yorumları: 28 Haziran 2024

Günlük burç yorumları: 28 Haziran 2024

28 Haziran 2024 Cuma, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük burç yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

ABONE OL
28 Haziran 2024 16:34
Günlük burç yorumları: 28 Haziran 2024
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haftanın beşinci gününde burcunuzu neler bekliyor? İşte günlük burç yorumları…

Koç Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumları

Daha önce bu yoldan geçtiniz ve bunun nasıl işlediğini tam olarak biliyorsunuz. Titreşimsel olarak eşleşmeyen her şey elinden alınacak. Koç, değişim istediniz. Şimdi, Ruh’un dualarına cevap verdiği birçok yola açık olun. Olumlu tarafı, sinerji teması kartlarınızda bir kez daha güçlü bir şekilde ortaya çıkıyor. Etrafında inanılmaz insanlar var ve şimdi onların güçlü yanlarından yararlanmak için mükemmel bir zaman. İster bir iş projesi ister yaratıcı bir çaba olsun, çeşitli yetenekleri bir araya getirmenin oyununu yükselteceğini bilin. Ah, ve bir şey daha! Önderlik etmekten korkmayın ama aynı zamanda ne zaman geri çekileceğinizi ve başkalarının parlamasına izin vereceğinizi de bilin.

Kozmik ipucu: Her şey işbirliği ve birlikte yaratmayla ilgilidir.

Boğa Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Derin bir nefes alın ve rahatlayın, Boğa. Kartlar fırtınanın geçtiğini bilmenizi istiyor. Şimdi yeni bir döngüye giriyorsunuz. Umut zamanı, şifa zamanı ve yenilenme zamanı. Yüksek benliğinizin önümüzdeki haftalarda önceliklendirmenizi teşvik ettiği şey: Öz bakım ve öz sevgi. Bu yüzden meditasyon, farkındalık, yoga ve günlük tutmaya zaman ayırın. O sağlıklı yaşam inzivasına, sanatçı ikametgahına kaydolun veya ruh ailenizle birlikte vahşi doğaya adım atın. Kozmik konferansta duyulan: Doğa ilaçtır.

Kozmik ipucu: En son ne zaman tarlalarda eğlendiniz?

İkizler Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Ama ışığınızı kısmanız veya küçük oynamanız gerektiğini kim söyledi İkizler? Bugün, kartlar sizi büyük hedef enerjinizi uyandırmaya ve vizyonunuza, misyonunuza daha önce hiç olmadığı gibi ortaya çıkarmaya teşvik ediyor! En iyi, en geniş yaşamınızı birlikte yaratmak, konfor alanınızın dışına tekrar tekrar adım atmanızı gerektirecektir ve bu sorun değil! Buraya risk almak ve imkansıza inanmak için geldiğinizi kalbinizin derinliklerinde biliyorsunuz. Bununla birlikte, macera ruhunuzla yeniden bağlantı kurmak da önümüzdeki günlerde önemli bir konu olacak. Bir süredir size seslenen bir yer var mı? Şimdi ziyaret etmenin tam zamanı!

Kozmik ipucu: Önemli olan macera ruhuyla yeniden bağlantı kurmak!

Yengeç Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Zenginlik yaratma ana temalardan biri olarak ortaya çıkıyor Yengeç. Sıkı çalışmanız ve özveriniz finansal başarıya giden yolu açıyor. Başka bir deyişle, varlıklarınızı oluşturmaya ve büyütmeye odaklanmanın tam zamanı. Bugün, kartlar aynı zamanda sizi bolluk tanımınızı genişletmeye, zenginliğin sadece bankanızdaki parayla ilgili olmadığını, aynı zamanda yaşamınızın ve bağlantılarınızın kalitesiyle de ilgili olduğunu anlamaya teşvik ediyor. Bu nedenle, vizyonunuzu paylaşan ve kolektifin en yüksek ve en büyük iyiliğine katkıda bulunmak isteyen akıl hocaları, ortaklar ve işbirlikçileri arayın. Aynı zamanda, bugün bulunduğunuz yere gelmenizi sağlayan ekip üyelerinizin katkılarını da takdir etmeyi unutmayın.

Kozmik ipucu: İşte her biçimde bolluğa!

Aslan Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Doruk noktası şu anda sizin için önemli bir tema olarak ortaya çıkıyor. Doğru duydunuz, Leo! Emeğinizin meyvelerini beklenmedik biçimlerde almaya hazır olun + gerçekten hak ettiğiniz takdiri alın. Kozmik konferansta duyulan: Tahtınızı talep etme zamanı. Dahası, küresel genişleme teması da gündemde—ister yeni yerlere seyahat etmek, ister uluslararası fırsatları keşfetmek veya sadece yeni bir dil öğrenmek olsun. Not: Ufuklarınızı genişletme davetini onurlandırın.

Kozmik ipucu: Tahtınızı talep edin!

Başak Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Bir adım geri çekilin ve gözlemleyin, Başak. Bir adım geri çekilin ve gerçekte içeride ve dışarıda neler olup bittiğini gözlemleyin. Zihinsel gevezeliği ve tekrar tekrar anlattığınız hikayeleri gözlemleyin. Gerçek şu ki, daha önce birçok şeytanı öldürdünüz! Gerçeklerden bahsetmişken, kişilerarası ilişkilerinizde sesinizi duyurmayı öğrenmek şu anda bir tema olarak ortaya çıkıyor. Düşünülmesi gereken bir şey: Nasıl ve nerede olduğu gibi söylemekten kendinizi alıkoyuyorsunuz.

Kozmik ipucu: Bir süredir kaçındığınız o sohbete yer açmaktan çekinmeyin.

Terazi Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi, kartlarınızda adalet temaları ortaya çıkıyor. Teraziyi dengeleme sanatını başkasının size açıklamasına ihtiyacınız yok. Sizden düşünmenizi isteyeceğimiz tek şey: Kendi iyiliğiniz pahasına başkalarının rahat etmesini mi sağlıyorsunuz? Unutmayın, “uzlaşma” ile “fedakarlık” arasında ince bir çizgi vardır. Bununla birlikte, aynı zamanda yaratıcı çabalarınıza, sonuç hakkında endişelenmeden neşe uyandıran şeyin peşinden koşmaya da zaman ayırmaya teşvik ediliyorsunuz. Mükemmeliyet ihtiyacının bizi birçok yönden boğduğunu zaten biliyorsunuz.

Kozmik ipucu: “Uzlaşma” ile “fedakarlık” arasında ince bir çizgi vardır.

Akrep Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Parlamak için en iyi konumdasınız Akrep. Bu nedenle, gücünüze adım atın, cesur hamleler yapın ve takımınıza mükemmelliğe ilham verirken liderlik kaslarınızı esnetin. Şimdi finansal hedeflerinizden bahsedelim. Şu anda işine yarayan Midas dokunuşuna sahipsiniz. İster yatırım yaparak, ister tasarruf ederek, ister stratejik kariyer hamleleri yaparak servetinizi inşa edip güvence altına alarak bunu kendi avantajınıza kullanın. Şu anda yapmak istemediğiniz şey: “plan” veya işlerin nasıl çözülmesini istediğiniz konusunda katı olun. Yapı iyi bir şeydir ancak esneklik ve akışla dengelenmesi gerekir.

Kozmik ipucu: Gücünüze kavuşun, vahşi yaratık.

Yay Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Bu, sabır ve teslimiyet pratiği yapma zamanıdır. Geri adım atma ve doğanın kendi yoluna gitmesine izin verme, sizin olması gereken şeyin her zaman Evreninize girmenin bir yolunu bulacağını bilme zamanı. Gerçek şu ki, bu kolay olmayacak Yay. Hedeflerinize olan bağlılığınız test edilecektir; sürekli olarak test edilecektir. Korkuya teslim olacak mısınız yoksa müdahaleci düşüncelere rağmen ortaya çıkma cesaretini mi bulacaksınız? İçimden bir ses bize hayatta cesur ve açık bir kalple ilerlemeye hazır olduğunuzu söylüyor!

Kozmik ipucu: Teslimiyetin ince sanatını mükemmelleştirin.

Oğlak Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Yapı olmadan akış nedir ve akış olmadan yapı nedir? Bu hafta, içinizdeki eril ve dişil gücü dengelediğinizde düşünmeniz gereken bir şey. Burada katı olmanızı veya kural kitabına uymanızı istemiyoruz. Aslında tam tersi. Sadece yaratıcılığınızın gelişebilmesi için bir çerçeveye sahip olmanın önemini hatırlatıyoruz. Bu nedenle, bilgi arayışı da büyük bir tema olacak. Sadece zihninizi değil aynı zamanda bilincinizi de genişleten kurslara yatırım yapma davetini onurlandırın.

Kozmik ipucu: Yalnızca zihninizi değil aynı zamanda bilincinizi de genişletecek kurslara yatırım yapın.

Kova Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Şu anda yaşama arzunuz doyumsuz! İşleri sarsmak istiyorsunuz! Risk almak istiyorsunuz, konfor alanınızın dışına cesurca çıkmak ve etrafınızdakilere sizinle birlikte bilinmeyene atlamaları için ilham vermek istiyorsunuz. ‘Bej’in müstehcen bir kelime olduğunu söylemek için elbette kartlara ihtiyacınız yok! Dahası, kozmik hava sevgiyi ve tutkuyu, diğeriyle birleşmek için duyulan yakıcı arzuyu işaret ediyor. Ancak bir hatırlatma: Aralarında uyum olduğunu düşündüğünüz herkesle hayat dansı yapmak isteyebilir veya istemeyebilirsiniz. Baştan itibaren kafanızdaki boşluk konusunda açık ve dürüst olmak iyi bir fikirdir.

Kozmik ipucu: Aşka, tutkuya ve arzuya!

Balık Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Balık, başkalarına görünmeye o kadar odaklanmışsınız ki, tutulmanıza, tanık olunmasına izin vermeyi unutuyorsunuz ve bu bir tehlike işareti! Bugün kartlar denge yasasını dikkatinize sunuyor. Bir değişiklik için sizden daha yumuşak tarafınıza yaslanmanızı ve diğer insanların size sunduğu yardım ve desteğe açık olmanızı istiyorlar. Bu ilk başta rahatsız edici gelebilir ve bu normaldir. İçinizdeki çocuğun güvende olduğunu bilmesini sağlayın.

Kozmik ipucu: Kendinizi tutulmaya, tanık olunmaya izin verin.

Burç Tarihleri

 • Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 • Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)
 • İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)
 • Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
 • Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)
 • Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül)
 • Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)
 • Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)
 • Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)
 • Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)
 • Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat)

  En az 10 karakter gerekli

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.