Günlük burç yorumları: 20 Haziran 2024

Günlük burç yorumları: 20 Haziran 2024

20 Haziran 2024 Perşembe, koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük burç yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

ABONE OL
20 Haziran 2024 10:17
Günlük burç yorumları: 20 Haziran 2024
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haftanın dördüncü gününde burcunuzu neler bekliyor? İşte günlük burç yorumları…

Koç Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumları

Bunu düşünmek için bir dakikanızı ayırın. Bir dakikanızı ayırıp gerçekten şunu düşünün: Yolunuzda kim ve ne duruyor Koç? Aşk, para, ilişkiler ve benlik dahil hayatınızdaki her şey hakkındaki çelişkili inançları ele almanın zamanı geldi. Sadece bir hatırlatma: Siz tezahür eden bir ustasınız! Kendinize yepyeni bir anlatı yazabilmek için kendinizi modası geçmiş inançlardan kurtararak başlayın.

Kozmik ipucu: En iyi, en geniş yaşamınızı yaratma gücüyle kutsandınız! Anlatıyı yeniden yazın.

Boğa Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Sadece bir hatırlatma Boğa: Sevgiyi hak ediyorsunuz ve hassasiyeti hak ediyorsunuz. Sizi şiddetle seven ve size sihirliymişsiniz gibi bakan biriyle olmayı hak ediyorsunuz. Bu hafta dolunayın enerjisi, sevdiğinizle aranızdaki engelleri ortadan kaldırmanız konusunda sizi cesaretlendiriyor. Bu nedenle, almayı öğrenmek önümüzdeki haftalarda sizin için büyük bir konu olacak. Kadehinize dökülen tüm tatlı nektarlara layıksınız. Deneyiminize çağırdığınız her şeye layıksınız.

Kozmik ipucu: Hayatın sunduğu tatlılığı ve hassasiyeti almak için kendinize izin verin.

İkizler Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Eğer evren sizin belirli bir deneyim yaşamanızı isteseydi bunu sağlamak için elinden gelen her şeyi yapardı. Sevgili İkizler, size uymayan şeyleri bir işaret olarak kabul edin. Bilinçli olarak farkında olsanız da olmasanız da, ilahi planın nasıl her zaman sizin lehinize çalıştığını fark etmeye başlayın. ‘Elbette bu acının, kederin ve acıların gerçek olmadığı anlamına gelmez. Bu soulscope’u, gözlemci moduna adım atmaya ve gelgitlere ve aradaki her şeye, soru sormadan, yargılamadan tanık olmaya davetiniz olarak düşünün.

Kozmik ipucu: Size uymayan şeyleri bir işaret olarak alın.

Yengeç Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Siz özünüzde bir besleyicisiniz Yengeç ve bu sizin en büyük armağanlarınızdan biri. Peki aşırı vermek diye bir şey olabilir mi? Bunun cevabını zaten bildiğinize dair sinsi bir şüphemiz var. Sadece bir hatırlatma: Siz onların annesi, şifacısı ya da terapisti değilsiniz. Bu dolunayın büyüsü altında neyi anlamaya çağrılıyorsunuz: Sizin nerede bittiğiniz ve diğerlerinin nerede başladığı. Ah, bir şey daha! Kendi bardağınızı doldurmak kutsal bir uygulamadır.

Kozmik ipucu: Sizin nerede bittiğinizi ve diğerlerinin nerede başladığını anlayın.

Aslan Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Her şey Leo karargahında büyünün tezahürü ile ilgili! Ne istediğinizi netleştirerek sahip olduğunuz kozmik destekten en iyi şekilde yararlanın. Hedeflerinizi yazın, bunları her gün HD olarak görselleştirin ve onlara şimdiden ulaşmış olmanın heyecanını hissedin! Unutmayın, evren sürekli olarak düşüncelerinize ve titreşimlerinize yanıt veriyor. Bununla birlikte, ilham verici eylemlerde bulunmak da aynı derecede önemlidir. Bu nedenle korkularınızın ve engellemelerinizin sizi hayallerinizin peşinden koşmaktan veya yapmaktan çekindiğiniz şeyi yapmaktan alıkoymasına izin vermeyin.

Kozmik ipucu: Yalnızca hayal gücünüzle sınırlısınız Aslan.

Başak Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Bunu bir düşünün Başak. Bir dakikanızı ayırıp gerçekten şunu düşünün: Burada gerçekten olabilecek en kötü şey nedir? Kartlar bir kez daha size ayna tutuyor ve korkularınızın sizi nasıl hapsettiğini gösteriyor. “Ya şöyle olursa” ağına takılıp kalmak yerine, içinizdeki eleştirmeni susturun ve ilham veren harekete geçin. İçimizden bir ses, şeytanları öldürecek güce, cesarete ve dayanıklılığa sahip olduğunuzu söylüyor!

Kozmik ipucu: Ya bunun yerine korkularınızla yüzleşmeye karar verirseniz?

Terazi Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Terazi, eğer bu kendini keşfetme yolculuğunda öğrendiğiniz bir şey varsa, o da şansınızın cesurdan yana olduğudur. Bu hafta dolunay portalına girdiğinizde, kendinize daha büyük hayaller kurma izni veriyorsunuz ve olumlu değişiklikleri harekete geçirmek için gereken eylemi yapıyorsunuz. Başkalarının her zaman ne yapmanız ya da yapmamanız gerektiği konusunda bir fikri olacağını anlıyorsunuz ve bu sorun değil. Artık diğer insanların kararlarının ağırlığı altında ezilmiyorsunuz. Artık etrafınızdakilerin rahat etmesi için ışığınızı kısma ihtiyacı hissetmiyorsunuz. 

Kozmik ipucu: Daha büyük hayaller kurma ve büyük şeyleri gerçekleştirmek için gereken eylemi gerçekleştirme havasındasınız.

Akrep Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Akrep, tarafsızlık şu anda en iyi arkadaşınız, özellikle de hukuki meselelerle uğraşıyorsanız. Gerçeklere bakın, artıları ve eksileri tartın ve duygular yerine mantığa dayalı kararlar verin. Bu, olayları net bir şekilde görmenize ve en yüksek ve en büyük hayrınıza hizmet edecek kararlar vermenize yardımcı olacaktır. Şimdi hukuki meselelere dönelim: Belgeleri ve sözleşmeleri dikkatlice okuyun. Önemli olan çıkarlarınızı korumak ve her şeyin kurallara uygun olmasını sağlamaktır. Bununla birlikte, “denge” de büyük bir temadır. Tüm etkileşimlerinizde adalet için çabalayın ve tek başınıza dursanız bile inandığınız şeyleri savunun.

Kozmik ipucu: Duygular yerine mantığa dayalı kararlar alın.

Yay Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Yay, eğer bir şekilde seviye atlamak istiyorsanız, şimdi yüksek öğrenime öncelik vermenin tam zamanı. Kitaplarınıza geri dönün veya bir süredir aklınızda olan kursa başvurun. Yapılandırılmış eğitimin hayranı değil misiniz? Akıl hocalarınız ve rehberlerinizle zaman geçirin. Onlara bir şekilde yardımcı olmak size bilginin pınarından su içmek için altın bir fırsat sağlayacaktır. Öte yandan, hayatınızda deneyimlerinizi başkalarıyla paylaşmaya çağrıldığınızı hissettiğiniz bir noktadaysanız, bir kurs oluşturun ve güvendiğiniz bir arkadaşınızdan bunu pazarlamanıza yardımcı olmasını isteyin.

Kozmik ipucu: Bilginin pınarından içme zamanı geldi

Oğlak Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Denge’nin okumanıza rehberlik etmesiyle, önümüzdeki gün tamamen denge, ılımlılık ve uyumla geçecek. O halde yavaşlayın. Yavaşlayın, gülleri, zambakları, frangipanileri koklayın ve iç manzaranın size her an neleri açığa çıkardığının farkına varın. Birçok dalgalanmaya rağmen merkezinizde kalabilme yeteneğiniz bu dönemde bir süper güç olduğunuzu kanıtlayacak. Bununla birlikte, dolunay portalına yaklaşırken kendinizi özellikle hassas hissettiğinizi göreceksiniz. Şu anda bilmeniz gereken şey: Ruh rehberlerinize doğrudan erişiminiz var. Mantıklı zihninizin yolunuza çıkmasına izin vermeden, ötelerden aldığınız mesajlara güvenin.

Kozmik ipucu: Her şey denge, ölçülülük ve uyumla ilgilidir, Oğlak.

Kova Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Keşke size ruhsal gelişimin güneş ışığı ve gökkuşağı gibi hissettirdiğini söyleyebilseydik! Ama gerçek şu ki, karanlıkta boğuşma hissini de beraberinde getiriyor. Her seviye atladığımızda kendimizden bir parçamızı kaybettiğimizi hissediyoruz. Varlığımızın benzer yönleri Büyük Boşlukta dağılmaya başlıyor. Eğer bu sizin durumunuz için doğruysa, denkleme güven ve teslimiyeti getirirken bakışlarınızı içeriye doğru çevirin. Her bitişin içinde yeni bir başlangıcın tohumunu taşıdığını unutmayın. Olayların sizin için değil sizin için olduğunu ve sayamayacağınız kadar çok şekilde tutulduğunuzu ve desteklendiğinizi unutmayın.

Kozmik ipucu: Her son, içinde yeni bir başlangıcın tohumunu taşır.

Balık Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Balık, lüks hayatı kucaklama havasındasın, ama bir farkla; mesele aynı zamanda şık *ve* sürdürülebilir olmakla ilgili. Bilinçli tüketiciliğin Instagram’a layık estetikle buluştuğunu düşünün. Zarif olduğu kadar etik de olan yaşam tarzı seçimlerini düşünün. Bazılarınız bu dönemde “yavaş moda”ya da ilgi duyabilir. Eğer bu sizin durumunuz için geçerliyse, yerel ikinci el mağazaları, vintage mağazaları veya ikinci el veya zanaatkar parçalar konusunda uzmanlaşmış çevrimiçi pazar yerlerini keşfetmeyi düşünün. Şimdi kutsal alanınızdan bahsedelim. Neden doğanın nimetlerinden bazılarını içeriye getirmiyorsunuz? Sadece moda olan değil, aynı zamanda havayı temizleme yetenekleriyle de bilinen ev bitkilerini düşünün!

Kozmik ipucu: Seçim yapma ve “yavaş modayı” keşfetme havasındasınız.

Burç Tarihleri

 • Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
 • Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)
 • İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)
 • Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)
 • Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)
 • Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül)
 • Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)
 • Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)
 • Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)
 • Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)
 • Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat)

  En az 10 karakter gerekli

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.