Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatı 2024: Güncel! Blume, Queen…

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatı 2024: Güncel! Blume, Queen…

Gittikçe artan tuvalet kağıdı fiyatları ile birlikte Bim tuvalet kağıdı fiyatının ne kadar olduğu merak konusu. İşte detaylar...

ABONE OL
30 Mayıs 2024 17:19
Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatı 2024: Güncel! Blume, Queen…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tuvalet kağıdı, günümüzde en sık tüketilen ürünlerden birisi olarak fiyatıyla merak ediliyor. Bim, hesaplı alışverişin adresi konumunda tuvalet kağıdı ürünleriyle de ön plana çıkan zincir marketler arasında yer alıyor. Bim tuvalet kağıdı fiyatı 2024’te ne kadar oldu? Markete ait Blume ve Queen markası ürünleri ile güncel fiyatları açıklıyoruz.

Bim tuvalet kağıdı fiyatları, geçtiğimiz yıla göre ciddi oranda zamlanmıştır. Ancak günümüzde halen en hesaplı seçenekler arasında Bim yer alıyor. Bim’de tuvalet kağıdı fiyatları için güncel bilgileri sıralıyoruz. Bim market tuvalet kağıdı fiyatı ne kadar? İşte yanıtı…

Bim’de Tuvalet Kağıdı Fiyatları Ne Kadar? Güncel Zamlar…

Bim tuvalet kağıdı markaları olan Queen ve Blume, kaliteli ürünleri ve uygun fiyatıyla ön plana çıkıyor. Bim tuvalet kağıdı fiyatı, alternatif pek çok seçeneğe göre oldukça uygundur. Ayrıca aktüel dönem indirimleriyle birlikte fiyatlar daha da düşebilmektedir. Queen ve Blume tuvalet kağıdı fiyatları için güncel listeyi paylaşıyoruz.

Bim’de tuvalet kağıdı fiyatları 2024 listesi için aynı zamanda Papia, Selpak gibi bilinen markalar da yer alıyor. 6’lı, 12’li, 32’li tuvalet kağıdı fiyatı Bim’de ne kadar? İşte güncel detaylar…

İlginizi Çekebilir: Pazarda Kuruyemiş Fiyatları

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatı 2024: Yeni Fiyat Listesi!

Bim tuvalet kağıdı fiyatı

Bim tuvalet kağıdı çeşitleri için markaların 32’li ve 12’li seçenekleri ön plana çıkmaktadır. Diğer marketlere kıyasla oldukça avantajlı olan Blume ve Queen markası ürünleri, indirimlerle birlikte daha da uygun hale gelebilmektedir. Bu nedenle Bim tuvalet kağıdı fiyatları güncel listesini detaylı olarak incelemek gerekebilir.

Bim tuvalet kağıdı fiyatı 2024 yılında güncel olarak marka ve çeşitlere göre aşağıdaki gibidir:

Papia BioCare 3 Katlı 12’li Tuvalet Kağıdı78,50 TL
Bim Blume Tuvalet Kağıdı Fiyatları 16’lı (2 Katlı)89 TL
Bim Queen Tuvalet Kağıdı Fiyatı 12’li (3 Katlı)75 TL
Bim 12’li Tuvalet Kağıdı Fiyatı (Maylo)65 TL
Selpak Extra 16’lı Tuvalet Kağıdı109 TL

NOT: Bim tuvalet kağıdı fiyatları 2024 yılında aktüel indirimlerine ve ekonomik gelişmelere göre değişmektedir. Bu nedenle fiyatların düzenli olarak mağazalardan kontrol edilmesi önem arz etmektedir.

Bim Blume ve Queen tuvalet kağıdı fiyatı için ürünleri detaylı olarak inceleyelim…

1- Bim Blume Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Bim tuvalet kağıdı fiyatı

Blume, Bim’in tuvalet kağıdı markası olarak ürünleriyle raflardaki yerini alıyor. Ucuz tuvalet kağıdı satın almak isteyen kullanıcılar, Bim markette bu markaya ait ürünlerin fiyatlarını merak etmektedir. Bim Blume tuvalet kağıdı fiyatı için güncel bilgileri inceleyelim…

Bim tuvalet kağıdı fiyatı 2024 yılında Blume markası için şu şekildedir:

  • Blume 16’lı Tuvalet Kağıdı (2 Katlı) Fiyatları: 89 TL

2- Bim Queen Tuvalet Kağıdı Fiyatı

Bim tuvalet kağıdı fiyatı

Queen, Bim’in tuvalet kağıdı markaları arasında diğer seçeneklerinden birisidir. Birçok kişi 3 katlı olması nedeniyle Queen tuvalet kağıdı ürünlerini daha kaliteli bulmaktadır. Bu nedenle fiyatları da sıkça merak ediliyor. Güncel fiyat bilgilerini sizler için araştırdık.

Bim Queen tuvalet kağıdı fiyatları 2024 yılında şu şekildedir:

  • Queen 12’li Tuvalet Kağıdı Fiyatı: 75 TL

3- Bim Market Tuvalet Kağıdı Fiyatı: Diğer Ürünler

Bim’de tuvalet kağıdı fiyatları açısından sadece Queen ve Blume seçenekleri yer almıyor. Aynı zamanda Papia ve Selpak gibi bilinen markaların ürünlerini de bulabilirsiniz. Bim tuvalet kağıdı fiyatı 2024 listesinde bu markaların ürünlerini de ayrıca incelemek gerekiyor. İşte ayrıntılar…

Bim tuvalet kağıdı fiyatı

Bim tuvalet kağıdı fiyatları güncel listesinde diğer marka ürünlerine ait bilgiler şu şekildedir:

  • Selpak 16’lı Extra Tuvalet Kağıdı Fiyatları: 109 TL
  • Maylo 12’li Tuvalet Kağıdı Fiyatı: 65 TL
  • Papia BioCare 12’li Tuvalet Kağıdı Fiyatları: 78,50 TL

Bim’de Tuvalet Kağıdı Ne Kadar Zamlandı?

Bim tuvalet kağıdı fiyatı

Bim tuvalet kağıdı fiyatı güncel listesiyle alakalı olarak en çok merak edilen konulardan birisi de zamlar oluyor. Geçtiğimiz yıla göre Bim’de tuvalet kağıdı fiyatı ciddi oranda artmıştır. Ancak günümüzde halen en uygun seçenek olarak marketler arasında Bim öne çıkmaktadır.

Bim’de tuvalet kağıdı fiyatları Queen ve Blume markası için ortalama olarak %15 oranında artmıştır. Diğer marka ürünlerinde zam oranı değişebilse de genel olarak aynıdır. Bim tuvalet kağıdı markaları ve çeşitleri, marketin kendisine ait olduğundan dolayı daha ucuz seçenekler olarak ön plana çıkmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bim tuvalet kağıdı fiyatı 2024 listesiyle ilgili olarak en sık aldığımız soruları yanıtladık:

1- Bim’de 3 katlı tuvalet kağıdı ne kadar?

Bim’de 3 katlı tuvalet kağıdı fiyatları 12’li seçeneklerde ortalama 75 TL civarındadır.

2- Bim 32’li tuvalet kağıdı fiyatı ucuz mu?

Bim 32’li tuvalet kağıdı fiyatları ortalama olarak 155 TL civarındadır.

    En az 10 karakter gerekli

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.